logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

نحوه نصب

نحوه نصب

راهنمای نصب سینک کوارتز
خیلی ها فکر می کنند برای نصب سینک کوارتز باید نوع صفحه کابینت از جنس خاصی باشد یا برای نصب سینک کوارتز خیلی زمان بر و سخت هست و … ما در این بخش می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور در منزل خود می توانید به راحتی سینک کوارتز را روی صفحه کابینت نصب کنید.
لوازم مورد نیاز برای نصب سینک کوارتز آشپزخانه
چسب آکواریومی
سمباده نرم
سیفون و زیرآب پیچ بلند
دریل
مته گردبر
با استفاده از لوازم فوق که در هر خانه ای پیدا می شود شروع به نصب سینک کوارتز می کنیم.
1_چک کردن لوازم داخل سینک کوارتز
پس از باز کردن درب کارتن سینک، اولین کار چک کردن لوازم همراه سینک کوارتز می باشد که معمولا در صورت سفارش دارای سیفون و زیرآب مخصوص سینک های کوارتز که دارای پیچ های بلندتری نسبت به زیرآب و سیفون سینک های استیل است.
2_آموزش برش صفحه کانتر برای نصب سینک
در صورتی که صفحه روی کانتر آشپزخانه برش داده نشده، با توجه به اندازه سینک کوارتز خریداری شده روی صفحه را برش می دهید دقت کنید که از هر طرف باید حداقل 1/5سانتی متر فضا برای نشستن سینک روی صفحه در نظر گرفته شود. پس از برش دادن صفحه محل برش را سمباده نرم بکشید تا کاملا صاف شود.
3_آموزش سوراخ کردن سینک کوارتز برای نصب شیر
برای سوراخ کردن سینک های کوارتز باید از یک دریل با مته گردبر 3.5 سانتی متری سنگ یا شیشه می توانید استفاده کنید. پس از سوراخ کاری با سمباده محل نصب شیر سینک کوارتز را صاف کنید.
4_نصب زیرآب و سیفون سینک کوارتز
برای نصب زیرآب و سیفون سینک های کوارتز دقت کنید همانطور که در بالا گفته شد باید سیفون مخصوص سینک های کوارتز را خریداری کنید. پس از آنکه لاستیک سیفون نصب شد زیرآب روی لاستیک قرار می گیرد و با استفاده از پیچ مخصوص خود محکم بسته می شود تا هیچ گونه نشتی موقع استفاده نداشته باشد.
5_نصب سینک کوارتز
با توجه به اینکه لبه های کانتر از هر طرف 1/5 سانتی متر فضا برای قرار گرفتن سینک وجود دارد کاملا تمیز می شود و دور تا دور صفحه با چسب آکواریومی پوشانده می شود و مقداری چسب نیز پشت سینک آغشته می کنید و سینک کوارتز را روی صفحه قرار می دهید معمولا روی سینک وزنه قرار می دهند و به مدت 24 ساعت اجازه می دهند تا سینک کوارتز روی کانتر محکم شود.
6_برای نصب سیفون و شیر آلات از افراد تاسیست کار مجرب کمک بگیرید.